Ruth Burer
- Volwassenen
- Paden naar extase
- Identiteit en de vier elementen
- Aqua Biodanza
- Didactische training
In september 2016 maakte ik kennis met biodanza. In februari 2017 begon ik aan de opleiding aan de Biodanza School van Rotterdam, in eerste instantie voor mijn eigen proces. In mei 2020 studeerde ik af, en inmiddels geef ik les: in een weekgroep, op verdiepingsdagen, en ik volg daarnaast de opleiding tot didactisch docent.
Biodanza heeft mijn leven veranderd, mijn gezinsleven verrijkt en zoveel verzacht. Van overleven heb ik gedanst naar leven. Ik heb gevoeld wat niet gevoeld durfde te worden. Ontdekt hoe vast ik zat in mijn lijf, en opnieuw kennisgemaakt met de taal van mijn lichaam.
Via biodanza heb ik vreugde teruggevonden en ontspanning in mijn eigen, authentieke beweging. De dans geeft me de mogelijkheid om écht te kunnen verbinden, binnen biodanza en daarbuiten. Ik voel dankbaarheid voor het prachtige systeem dat biodanza is, en voor alles wat het me heeft gebracht. Nog steeds leert het mij hoe ik steeds meer heel mag worden.
Dit proces gun ik iedereen. Daarom deel ik graag mijn vreugde, mijn licht en mijn schaduw via het geven van biodanza.